Voľný čas

Spoločenská miestnosť

V prípade, že máte záujem si zahrať stolný tenis, biliard alebo stolný futbal, je Vám to k dispozícii v spoločenskej miestnosti. Bližšie informácie Vám budú poskytnuté na recepcii.

Tenisový kurt

Ubytovaní hostia majú možnosť zadarmo využiť tenisový kurt s basketbalovým košom, ktorý sa nachádza za hotelom. Na recepcii je za poplatok k dispozícii aj športové náčinie (tenisové rakety a loptičky, bedmintonové rakety a košíky, futbalová lopta, basketbalová lopta).

Ohnisko & Altánok s grilom

Pre spríjemnenie voľných chvíľ je pre našich hostí dostupné ohnisko s posedením. V prípade záujmu je možné zapožičať si aj gril s vreckom drevenného uhlia za poplatok.

Wellness & Bazén

Naši hostia môžu v rámci pobytových balíčkov a pri ubytovaní na 2 a viac nocí zdarma využívať wellness centrum a 25m plavecký bazén v Alexandra Wellness Hoteli v Liptovskom Jáne. Alexandra Wellness Hotel je vzdialený cca. 23km.

Zvieratká & Detské ihrisko

V areáli hotela sa nachádza aj výbeh s poníkmi a kozou, priateľský novofunlandský psík Lila, ktorého je možné vziať aj na prechádzku. Samozrejmosťou je aj možnosť priniesť si so sebou svojho domáceho miláčika. Pri výbehu poníkov je pre najmenších pripravená detská preliezka so šmykľavkou a hojdačkou.